Skip Navigation Links
CiPDER DUYURULAR

GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki
Alternatif yazı, resimin görüntülenemediği durumlar için.
EN ÇOK OKUNANLAR

CİPDER’DEN KUDÜS KARARINA KINAMA

CİPDER’DEN KUDÜS KARARINA KINAMA

--- Reklam ---
test
CİPDER Duyurular - 07.12.2017 Perşembe 10:22  - Bu haber 1125 kere okundu.
Huzura, barışa ve kardeşliğe ihtiyacımız olduğu bir dönemde yapılan bu girişim, felaketin fitilini ateşlemekten başka bir şey değildir.
Arkalarına aldıkları Siyonistler ve onların destekçilerinin katkılarıyla kırk yılı aşkın bir süredir işgal ettiği Filistin topraklarındaki işgal faaliyetlerini artırarak devam ettiren İsrail'in son tavrı bardağı taşıran damla oldu.

Musa Peygamberin tebliğ ettiği hak dini “Yahudiliğe” çeviren bu halkın en büyük destekçisi olan ABD 1948 yılından bu yana bölgeye daha fazla Yahudi mültecinin kabul edilmesi için türlü baskılar uygulamaktadır. 2 bin yıldır hiçbir toprak üzerinde ülke kurmayan ve bugün habis bir ur gibi bugün Filistin topraklarında çoğalan Siyonist İsrail, bugün dahi sadece bölgeyi değil tüm İslam coğrafyasını “kanser” yapmaya niyetli görünüyor. Zira milyarlarca insanın kırmızı çizgisi olarak bilinen ve sadece Müslümanların değil tüm semavi dinlerin de kutsal saydığı Kudüs’ün, bu lanetli kavimin temsilcileri tarafından işgalin başkenti yapılmak istenmesi; huzur, barış ve kardeşlik ümitlerini yok edecek bir felaketin kasıtlı olarak davetidir. Bu zulme tepki vermek de bir insanlık gereğidir. 

CİPDER olarak bu haksız girişimde bulunan siyonist zihniyeti ve başta ABD olmak üzere diğer destekçilerini kınıyor, tüm dünyayı yeni bir kaosa sürüklemesi muhtemel bu yanlıştan bir an önce dönülmesi gerektiği çağrısını yapıyoruz.

Etiketler; Kudüs, cipder, kınama, israil, ABD,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

CİPDER, ceza infaz personelinin ek göstergelerinin artırılması konusundaki haklı talebini ilgili kurumlara gönderdiği yazılar ile tekrarladı.
12 gün önce
Yönetim Kurulu Silivri'de Basın Açıklaması yaptı.
1 ay 6 gün önce
Cipder futbol turnuvası açılış maçı ile başladı.
09 Nisan 2018 Pazartesi
CİPDER Yönetim Kurulu Eskişehir H Tipi ve Açık Ceza İnfaz Kurumlarını ziyaret etti.
23 Mart 2018 Cuma